MARINA
SERVICES
CAMPAIGNS
BRANDS
RESERVATION
GALLERY
CONTACT
TÜRKÇE
MarinaPort Alaçatı Marina

Port Alaçatı Marina, kristal berraklığında suları ve sürekli rüzgarıyla, rüzgar ve sörfün kalbinin attığı merkezin yanı başındadır.

Ege’nin cazip plajları, koyları ve kıyılarıyla çevirili Port Alaçatı Marina, mimarisi, yel değirmenleri, üzüm bağları, tarihi dokusu ve cumartesileri kurulan geleneksel pazarı ile Türkiye’nin gözde tatil beldesi olan Alaçatı’ya bir kaç kilometre uzaklıktadır.


Port Alaçatı Marina, denizde 250, karada 80 tekne kapasitesine sahip olmakla birlikte maksimum 35 metre boyunda ve 4 metre derinliğe sahip tekneler için bağlama hizmeti verebilmektedir. Marina içersinde 75, 90 ve 120 metre uzunluğunda 3 adet yüzer iskele bulunmakla birlikte 24 saat palamar ve güvenlik kameraları desteği ile güvenlik hizmeti verilmektedir. Çekek sahasında 100 tonluk gezer vinç ile çekme atma hizmetleri verilmekte ve gerekli teknik destek ilgili teknik personel tarafından sağlanmaktadır. Port Alaçatı Marina, benzin istasyonu, çamaşırhane, bankamatik, otopark, revir, elektrik-su w.c. ve duşlar, kablosuz internet, ankesörlü telefon, yüzme platformu, misafir plajı, yat kulübü ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.
Liman Mevkii 35950 Alaçatı / Çeşme / İzmir
T : 0232 716 9760  F : 0232 716 6164
marina@portalacati.com.tr